Inwestycja Gotycka II

Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Chomiczówka” zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją „Gotycka II”, w ramach której powstanie budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami w parterze, z garażem podziemnym oraz niezbędną infrastrukturą techniczną. Budynek zlokalizowany będzie pomiędzy ulicą Conrada, a ulicą Gotycką na gruncie, do którego Spółdzielni przysługuje prawo użytkowania wieczystego.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

„Gotycka II” będzie kontynuacją już zrealizowanych budynków przy ul. Conrada 22 i ul. Conrada 24, w związku z czym swoją stylistyką będzie do nich nawiązywać. Obiekt będzie miał prostopadłościenną bryłę z wyciętymi w narożnikach loggiami. Budynek będzie składać się z 8 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnacji podziemnej. Zaprojektowano 26 lokali mieszkalnych o najbardziej poszukiwanych metrażach. Dla wszystkich mieszkań w ramach podanej ceny m2 zaprojektowano komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Wejście do klatki schodowej przewidziane zostało od strony wschodniej. Na terenie inwestycji przewidziano również zewnętrzne miejsca postojowe. Na poziomie parteru przewidziano lokale usługowe z bezpośrednim wejściem od strony ul. Conrada.

DOGODNA LOKALIZACJA

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się: Pasaż Chomiczówka, bazarek, sklepy osiedlowe, m.in. E. Leclerc, przedszkola, szkoły oraz stacja benzynowa. Ponadto w bliskim otoczeniu znajduje się pętla autobusowa, a nieco dalej Galeria Młociny i metro, gdzie przecinają się najważniejsze trasy linii autobusowych i tramwajowych dzielnicy, zapewniające szybką komunikację z Centrum i innymi dzielnicami miasta.

PRZEWIDYWANE TERMINY REALIZACJI INWESTYCJI:

rozpoczęcie budowy – IV kwartał 2023 r.
zakończenie budowy – III kwartał 2025 r.

WSTĘPNY KOSZT BUDOWY:

dla lokalu mieszkalnego wraz z komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym – 12.326,46 zł/m2 p.u.m. + VAT = 13.312,58 zł/m2 p.u.m.
dla lokalu usługowego wraz z miejscem postojowym – 13.670,78 zł/m2 p.u.u. + VAT = 16.815,06 zł/m2 p.u.u.

Ta strona używa cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na naszą politykę prywatności.