• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Administrator/ Administratorka nieruchomości

Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Chomiczówka" poszukuje pracownika na stanowisko: Administrator/ Administratorka nieruchomości

  1. Zakres obowiązków
    • Nadzór nad pracą gospodarzy domów lub firm sprzątających budynki i tereny.
    • Kontrola porządku i czystości w budynkach i w ich otoczeniu.
    • Prowadzeniem ewidencji lokali (teczek) wraz z archiwizowaniem dokumentacji dotyczącej prowadzonych spraw.
    • Współpraca z działem technicznym w zakresie dotyczącym stanu technicznego budynków i lokali – zgłaszanie awarii i usterek do firm konserwujących oraz egzekwowanie ich naprawy.
    • Udział w odbiorach technicznych zleconych prac oraz procedurach przetargowych.
    • Prowadzenie procesu likwidacji powstałych szkód udział w komisjach.
    • Prowadzenie indywidualnych spraw zgłaszanych przez mieszkańców.
    • Prowadzenie korespondencji z mieszkańcami, odpowiedzi na pytania i zgłaszane potrzeby.
    • Udział w spotkaniach z mieszkańcami, tworzenie protokołów spotkań.
    • Otwartość na wprowadzanie nowych inicjatyw zmierzających do rozwoju spółdzielni, kreowanie własnych, nowatorskich rozwiązań pracy administratora.
    • Współpraca z innymi działami Spółdzielni.
  2. Wymagania
    • Wykształcenie min. średnie.
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
    • Asertywność, opanowanie, kreatywność.
    • Znajomość przepisów niezbędnych do wykonywania obowiązków administratora.
    • Biegła obsługa pakietu MS Office.
    • Komunikatywność i sumienność.
    • Doskonała organizacja pracy własnej.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Swobodne wyrażanie stanowiska wraz z uzasadnieniem w mowie i piśmie.
  3. Oferujemy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS

Klub Mieszkańców

klub mieszkancow

Klub Domino

klub domino