• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • WSBM Chomiczówka
  • Praca
  • Specjalista ds. procesów wyodrębnienia na własność lokalu i przekształcenia gruntów

Specjalista ds. procesów wyodrębnienia na własność lokalu i przekształcenia gruntów

Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Chomiczówka" poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. procesów wyodrębnienia na własność lokalu i przekształcenia gruntów

  1. Zakres obowiązków
    • Prowadzenie procedur związanych z regulacją sytuacji prawnej gruntów zarządzanych przez spółdzielnie.
    • Monitorowanie postępowań sądowych w tym roszczeń o zwrot nieruchomości zarządzanych przez spółdzielnie.
    • Koordynowanie czynności geodezyjnych i architektonicznych, kompletowanie materiałów niezbędnych do uzyskania decyzji o samodzielności lokali.
    • Opracowanie materiałów podziałowych.
    • Sprawdzanie wpisów w księgach wieczystych.
    • Przygotowanie projektów uchwał o służebnościach.
    • Prowadzenie procedur związanych z wyodrębnieniem lokali, w tym przygotowanie niezbędnych dokumentów i opracowanie projektów uchwał.
    • Prowadzenie spraw związanych z przekształceniami prawa użytkowania wieczystego w prawo własności.
    • Obsługa interesantów.
    • Współpraca z innymi działami spółdzielni.
  2. Wymagania
    • Wykształcenie min średnie, mile widziane wyższe.
    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe, w tym w obszarze planowania przestrzennego, geodezji lub obsługi inwestycji w spółdzielni mieszkaniowej.
    • Biegła obsługa pakietu MS Office.
    • Komunikatywność i sumienność.
    • Doskonała organizacja pracy własnej.
    • Umiejętność pracy w zespole.
  3. Oferujemy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS

Klub Mieszkańców

klub mieszkancow

Klub Domino

klub domino