• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Księgowy / Księgowa

Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Chomiczówka" poszukuje pracownika na stanowisko: Księgowa/ Ksiegowy

  1. Zakres obowiązków
    • Przygotowanie dokumentów i przelewów bankowych,
    • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
    • Bieżąca analiza sald kont,
    • Udział w zamknięciu miesiąca oraz roku.
  2. Wymagania
    • Minimum 2 lata pracy w księgowości,
    • Dobra znajomość programu Excel,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Dokładność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • Mile widziane doświadczenie pracy w spółdzielni mieszkaniowej.
  3. Oferujemy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS

Klub Mieszkańców

klub mieszkancow

Klub Domino

klub domino