• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Nowe inwestycje - złóż podanie

Szanowni Państwo, w związku z dużą ilością pytań o plany inwestycyjne Spółdzielni, m.in. w zakresie terenu, o którym już wiele się mówiło tj. w rejonie ulic: Conrada, Brązownicza, Kwitnąca (teren po bazarku oraz ewentualnie po pawilonach), chcielibyśmy Państwa poinformować, że istnieje możliwość realizacji inwestycji mieszkaniowo - usługowej na wskazanym terenie w ramach zadań inwestycyjnych prowadzonych, we własnym zakresie, przez Warszawską Spółdzielnię Budowlano - Mieszkaniową „Chomiczówka”.

W związku z powyższym, zwracamy się do wszystkich zainteresowanych zakupem lokalu mieszkalnego w w/w lokalizacji, z prośbą o złożenie na piśmie, informacji o chęci zakupu lokalu ze wskazaniem przedziału metrażowego, jakim byłby zainteresowany. Uzyskane w ten sposób informacje, pozwolą nam odpowiedzieć na pytanie o rzeczywiste zapotrzebowanie ze strony Naszych mieszkańców na realizację inwestycji we skazanym miejscu.

Podania można złożyć osobiście w sekretariacie Spółdzielni przy ulicy P. Nerudy 1, za pośrednictwem poczty: WSBM „Chomiczówka”, ul. P. Nerudy 1, 01-926 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28.02.2020 r.

PDF 48x48

Klub Mieszkańców

klub mieszkancow

Klub Domino

klub domino