• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rozpoczęcie realizacji nowej inwestycji - Conrada 3

WSBM „Chomiczówka” informuje, że rozpoczyna realizację inwestycji przy ul. Conrada 3 w Warszawie.

W/w inwestycja obejmuje budowę 97 mieszkań z komórkami lokatorskimi i miejscami postojowymi w garażu podziemnym wielostanowiskowym oraz 3 lokale usługowe w budynku mieszkalnym podzielonym na Część A i Część B.

Przewidywany termin rozpoczęcia prac budowlanych określony został na IV kwartał 2017r, a zakończenia na III kwartał 2019r.

 

Osoby zainteresowane w tym członkowie Spółdzielni i ich rodziny, którzy wcześniej złożyli podania w sprawie finansowania budowy lokali mieszkalnych i usługowych w inwestycjach Spółdzielni, prosimy o zapoznanie się z ofertą mieszkaniową na stronie internetowej Spółdzielni lub w siedzibie Spółdzielni w Dziale Członkowsko-Mieszkaniowym pok. Nr 21 wejście C i przedłożenie na piśmie decyzji dotyczącej przystąpienia do finansowania budowy konkretnego lokalu mieszkalnego wraz z miejscem postojowym w terminie do dnia 30.11.2017r.

 

Podania będą rozpatrywane według Zasad i kolejności zawierania umów o budowę lokali mieszkalnych i miejsc postojowych w planowanych inwestycjach w zasobach WSBM „Chomiczówka” uchwalonych przez Radę Nadzorczą Uchwałą Nr 6/2017 z dnia 27.03.2017r.

 

Godziny przyjęć interesantów w Dziale Członkowsko-Mieszkaniowym”:

- poniedziałek, czwartek: 14.00- 18.00
- wtorek, środa, piątek 8.00 - 12.00

Klub Mieszkańców

klub mieszkancow

Klub Domino

klub domino